Ako je to na Novom Zélande vedľa stack až po najlepšie All Blacks v histórii?

Pravdepodobne najviac talentovaný člen aktuálne strane, ale väčšina z jeho viečok prišli na krídle. Môže sa stať, vôbec najlepšie full-späť v čase, ale všetci černosi nechcú skvelé No15s. Tých zvedený úspechom roku 1987 Svetový pohár sa láskavo pamätať John Gallagher, zatiaľ čo Bob Scott, počas neskorého 40. a začiatku 50. rokov, bol popredný full-back svojho času a potom je tu jeho nástupca Don, The Boot ‘Clarke.Pokiaľ ide o dlhovekosť, to je ťažké pozerať sa okolo Mils Muliaina, vzhľadom na jeho 100 čiapky, ale len málokto môže tvrdiť, že Christian Cullen – s 46 pokusoch v 58 testov – zostáva štandardom, ku ktorému Smith stále ašpiruje

All-time All Blacks No15 Christian CullenWings

Julian Save v try-scoring záznam – 38 z 40 testov – je pozoruhodné a Nehe Milner-Skudder začal svoju medzinárodnú kariéru v podobnom lízať, ale dopad Jonah lomu je na rugby nemá obdobu; Zvyšok sa hrá o druhé miesto.Doug Howlett a Joe Rokocoko sa pokúšali pre zábavu a pred nimi bol Jeff Wilson vynikajúcim talentovaným rugbyovým hráčom (nehovoriac o kriketovom hráčovi), ale z tých, ktorí boli v profesionálnej dobe, Lomu stojí hlava a ramená hore. Predtým bol Ron Jarden, ktorého hviezda v 50-tych rokoch svietila najjasnejším pred odchodom do dôchodku vo veku iba 26 rokov. Malcolm Dick, silné krídlo v 60-tych rokoch, a Bryan Williams, sa v roku 1970 rozhádali proti Južnej Afrike, keď sa takmer odmietli dostať z lietadla.A potom je tu John Kirwan, leták s výslovným tempe a strelca kultovej dĺžka-of-the-pole pokus proti Taliansku v roku 1987.

Všetky časové All Blacks Nos 11 a 15 Jonah Lomu a John KirwanCentres

Možno nebudeme skutočne môcť posúdiť význam Ma’a Nonu a Conrad Smith, kým všetci černosi začať život bez nich po sobotňajšej finále. Vo svojich 61 štartov za All Blacks prišli len päťkrát. Ako partnerstva sú rybiny dokonale Nonu v progresii z crash-Baller sa zaguľateným druhému päť osminu kvôli nemalý dlh má Smith mimo neho klubu a krajinu. Tana Umagu všestrannosť nefunguje v jeho prospech, zatiaľ čo niektoré budú chcieť vidieť Frank Bunce vykonať rez.Jeho dlhoročný partner, Walter malý, sa môže cítiť príliš poškodený. Joe Stanley, centrum počas Svetového pohára v roku 1987 zarobí zbežný kývnuť, rovnako ako partnerstvo Billa Davisa a Ian MacRae, prezident NZRU v priebehu 60. rokov. Ale najbližší výzva Nonu a Smith pochádza z Bruce Robertson, je dobrodružného centra v 70. rokoch.

Všetky časové All Blacks Nos 12 a 13 Ma’a Nonu a Conrad SmithFly pol

bola niekedy úplnejší fly-polovičný výkon ako Dan Carter v druhom teste Lions 2005? Či tam niekedy bol úplnejší fly-polovica môže trvať dlhšie diskutujeme, ale ak došlo nemali nosiť čiernu.Rozvíjajúce sa z tieňa Andrew Mehrtens ako pre križiakmi a All Blacks v roku 2003, Carter bol celkom veľa rozbité každý záznam deje.Mehrtens bol nejaký hráč, či napríklad nie je postavený pre zver, že profesionálny éra vyrobené zároveň-Rans sú Grantův Foxa, mentromic bránkoviska kicker v roku 1987, ale lietať polovicu iba s jednou pokúsiť sa jeho meno z 46 testov, a aj Carlos Spencer, protipólom Foxa, ktorý bol buď fascinujúce, alebo mizerne, nikdy nič medzi tým.

All-time All Blacks No10 Dan CarterScrum pol

Aaron Smith je vedúci No9 v svet v súčasnosti a víťazstvo, zatiaľ čo Justin Marshall zostáva populárny všetko čierne s 81 čiapky medzi rokmi 1995 a 2005 potom, čo vziať na plášti z iného kandidáta v Graeme Bachop. Iné ako Richie McCaw, David Kirk je len iný Novozélanďan zdvihnúť Svetový pohár, ale odišiel do dôchodku vo veku 26 rokov.Dave Loveridge získala status legendy za jeho hrdinstvo počas turné 1983 Lions, zatiaľ čo Chris Laidlaw zaslúži čestné uznanie, ale nemal talent či nepredvídateľnosť Sid Going, jednorazový misionár v Kanade a naozajstným Livewire pre All Blacks.

All-time All Blacks No9 Sid GoingNo8

Keby Kieran Read stále produkovať takej forme, ktorá ho videl korunovaný svetový hráč roka v roku 2013 by mali väčšie nároky, ale má vždy tak ľahko skĺzol z týchto noriem. Že je prehliadaná, je menej sklon k nemu a ku chvále svojich dvoch hlavných rivalov, Zinzan Brooke a Wayne, Buck ‘Shelford. Brooke sa neslávne 1995 pokles gól proti Anglicku, bol vrcholným talent s loptou v ruke.Shelford bol nekompromisný typ svojho debutu v bitke Nantes pred rozdáva trochu odplaty k Huw Richards vo Svetovom pohári 1987. Prevzatie kapitána po turnaji, všetci černosi nestratil zápas pod ním. Pozoruhodný spomína pre Alex ‘Grizz’ Wyllie, rezané z rovnakého cesta ako Shelford.

All-time All Blacks No8 Wayne ShelfordFlankers

Začnime vychvaľovať cnosti Jerome Kaina, pravdepodobne najlepší Blindside okolo v súčasnej dobe, pred uznaním dostane nikde v blízkosti tejto strane. Nejako skombinovať zúrivosť Jerry Collins a atletiky na Josh Kronfield môže ešte nebude stačiť. Ian Kirkpatrick ani robiť lavicu.Kel Tremain sa v 60. rokoch držal podobne ako Colin Meads; Jock Hobbs a Alan Whetton boli legendármi 80-tych rokov, ale boli prekvapení Michaelom Jonesom, mimoriadnym umelcom na triumfu Svetového pohára v roku 1987 na Novom Zélande. On odmietol hrať v nedeľu kvôli jeho náboženskému presvedčeniu, ale stále nahromadil rovnaký počet čiapky ako Meads. Začal ako openside, ale bude rád, že prejde na No6 v tejto strane pre Richieho McCawa. Pre súčasného kapitána sme skončili superlativy.On vyhral Svetový pohár pred štyrmi rokmi na jednej nohe, bude musieť vyzrieť Davida Pocock a Michael Hooper zdvihnúť iný, ale málokto by stavil proti nemu.

All-čas All Blacks Nos 6 a 7 Richie McCaw a Michael JonesLocks

Vyzdvihnutie jeden zámok je jednoduché, iný ísť s Sir Colin Meads nie je tomu tak. Medovín bolo najviac rozoznateľný dopredu svojej doby. Athletic, hrozivé, nadaný – bol archetypálny vymáhača a pomenoval Nového Zélandu hráčom storočia v roku 1999.Uchádzači k nemu v strojovni obsahujú Ian Jones – nie je najväčší, ale jedným z najviac talentovaný, ktorý získal 79 čiapky v 90. rokoch – a viac nedávno Ali Williams a Brad Thorn, gladiátori, ktorí odmietli to nazývať deň až do Svetového pohára získal druhýkrát. Predtým tam Murray Pierce, časť strany 87, Peter Whiting, jeden z partnerov medoviny v trestnej činnosti a Andy Haden, zbehlý v temných umeniach. Ale obaja Brodie Retallick a Sam Whitelock sú hodní prijatia svoje miesto po boku Meads; Retallick je úradujúci svetový hráč roka a len 24, ale Whitelock, možno menej ohlasoval, je o to pôsobivejšie. Ten môže vyhrať svoj druhý svetový pohár v sobotu vo veku len 27.Nie je vylúčené, že vyhrá štyri z vecí, než bude dokončený.

All-time All Blacks Nos 4 a 5 Sir Colin Meads a Sam WhitelockProps

S Joe Moody len pustí jeho test kariéra, Owen Franks pádu do pevnej látky, ak nenápadný a Wyatt Crockett, nie je isté, či sa vrátiť do vhodnosti pre sobotňajšie finále, to je spravodlivé povedať, že súčasná úroda rekvizít nemajú problémy ich predchodcovia. Ak Tony Woodcock nebol zranený proti Tonga vo finále bazéne Nového Zélandu, budú musieť však. Woodcock, s 118 čiapok, je teraz v dôchodku, ale bol Nový Zéland premiér loosehead za viac ako desať rokov a zaznamenal ich vyskúšať len vo svetovom pohári v roku 2011 konečné, ktoré mu No1 dres sama zarába.Wilson Whineray, ktorý debutoval na rovnaký deň ako Meads, možno považovať sám nešťastné nechať ujsť. Ken Gray, ktorý hral v 60. rokoch, ale odmietol cestovať Južná Afrika v roku 1970 mohla byť ľahko bol vybraný na oboch stranách, rovnako tak Kevin Skinner, ktorý bol zároveň aj štátne boxe v ťažkej váhe majster v roku 1947.Tighthead Gary Knight dojem na prelome 70. a 80. rokov po poslednom Hry Commonwealthu wrestling medailu v roku 1974 a Carl Hayman novšie bola prvotriedna medzinárodná ale znížiť svoju kariéru krátky presunutím do Európy v roku 2007, ale žiadna z nich nebola lepšia než skromné ​​Olo Brown, sean Fitzpatrick pravá ruka cez 90s.

All-time All Blacks Nos 1 a 3 Tony Woodcock a Olo BrownHookers

v prípade, že jediným cieľom šlapka mal objaviť sa na krídlo a závod od 30m sa potom Coles bude zahnať-in, ale súdiac z viacerých tradičných atribútov šlapka, že má malú cestu. Myšlienky sa okamžite Sean Fitzpatrick, a to z dobrého dôvodu.Načúvať mu hovoriť o všetci černosi dnes a jeho vášeň ešte horí, keď sa pozrieť na rozbité stavu prstoch pre predstavu svojho záväzku. Keven Mealamu, ktorí môžu robiť jeho 132 vystúpení v sobotu, má kúsky Coles a Fitzpatrick v ňom, zatiaľ čo Bruce McLeod bol obávaným konkurentom v 60. rokoch, nikdy plachý konfrontácie, zatiaľ čo pred ním v 50. rokoch tam bol Ron Hemi, ktorý uvedie do pohybu na najväčšej All Blacks sa snažia v histórii proti Springboks tým, že rozbije, Popeye Strydom ‘. Andy Dalton, ako Fitzpatrick, druhá generácia All Black vyčnieva z davu príliš.

All-time All Blacks No2 Sean Fitzpatrick (kapitán)

viac zde