Alan Irvine obhajuje odpočívá Saido Berahino po West Brom pohár porážkou

Alan Irvine odmítl přehodnotit svou strategii ochrany rychle stoupající hvězda Saido Berahino v brázdě West Brom Capital One Cup porážce u Bournemouth.

Správce Albion bránil dělat 10 změny na straně, která míchaná 2-2 Premier League remíza s Crystal Palace v sobotu, a to i přes 2-1 porážka u Dean soudu o tři dny později.

Irvine odešel hvězda útočník Berahino, Stephane Sessegnon a Georgios Samaras na lavičce v úterý večer, a zaplatil za Bournemouth dosáhl jejich vůbec první League Cup čtvrtfinále.

Irvine není určena k nadužívání Berahino, a to zejména díky hektické vánoční plánu a riziko opuštění 21 let -old fyzicky i psychicky vyčerpaný přišel nový rok.

tipování na Bet365 „Saido je stále hodně pozornosti v okamžiku, když je žádán udělat hodně stejně,“ řekl Irvine. „Jsou pryč hraje mezinárodní her také, a to je velký zeptat.

„Jsem si jist, že Albion fanoušci by hořce zklamán, pokud Saido Berahino měly být náhle zraněn, protože jsme se nedívali po něm [Je zvládnutí celé situace, máme tým hráčů, kteří budou muset být připraveni a budou využity v průběhu příštích týdnů. Facebook Twitter Pinterest West Brom hráči reagují na Bournemouth vítězný gól ve své Capital One Cup kravatu. Fotografie: Stu Forster / Getty Images

„Máme velmi zaneprázdněný období ne příliš daleko od této chvíle, a musí být velmi pečlivě zvládnout.Pustili jsme se pondělí a pak v sobotu Sázkové kanceláře Bet365 a pak je požádali, aby jeli v úterý a v sobotu, bylo by to velkou otázkou. “West Brom se chystá na Leicester na King Power Stadium při návratu do Premier League V sobotu, s Irvine připravený vzpomenout na všechny své klíčoví muži poté, co kritizoval ty fringe hráče, kteří nedokázali vystupovat. “Měl jsem hráče, kteří přišli ke mně a říkali, že jsou unavení, a to jsou kluci, kteří chtějí Hrají a chtějí vyhrát věci, “řekl Irvine. “Máte pravdu, když říkáte, jak se cítí, a mají pravdu, když si je vzpomenete.” Když máte starší, odhodlané a zaměřené hráče, kteří vám říkají, že mají pocit rozvrhu, musíte poslouchat a reagovat.Budeme muset použít veškerou svou četu v nadcházejících týdnech a měsících, a je třeba mít co nejvíce lidí fit a svěží, jak je to možné.

„Hráči měli šance tam a někteří nevzal, ale musíme neustále tlačí dál.


Když hráči přijdou a hrají dobře družstvo vypadá, že má hloubku, ale když přijdou, a nehrají dobře to začíná vypadat trochu tenký. Všichni jsou schopní, ale některé z nich neukázala to v Bournemouth.“

Bet365-Čtěte více