Ale aj život pre dieťa je potrebné zabezpečit

Aby ste priniesli svoj drahocenný, vo vašom živote domov. Fed a zaspal. A zajtra začal nový život. Tento článok bude obzvlášť zaujímavé pre mladé mamičky. Ženy, ktorých prvé dieťa vypracovala súbor pravidiel, techník a trikov, ktoré potom smart ľudia hovoria, riadenie času mladá matka.

Ak chcete spustiť citovať jeden mladých, zatiaľ čo voľný od svojich manželov a deti, dievča: “Mama time management? No, nie je tam žiadny život pre dieťa a je to… Fuj…”

Ale aj život na dieťa, musíte usporiadať. Dobre, ak sa rozhodnete zapamätať si sám (a je žiaduce, aby sa robiť pravidelne), ťažšie je úlohou organizovať čas a priestor. Teraz ste svoj vlastný Riaditeľ a performer.

Moderný život robí nároky. V ideálnom prípade, krásna, štíhla a všetci majú čas (na vychovávať dieťa, kuchár, čisté, pochopiť jej manžel, milovať sa, študovať, pracovať, atď.) žena.

Ale nechcem zblázniť. Tváre z obálky časopisov, ako príklad nasledovať, zvyčajne majú úplne odlišné možnosti pre realizáciu takéhoto programu. S opatrovateľka a AU pair, a niekedy nie, v jednom prevedení, nie je ťažké starať sa o seba a nájsť si čas pre prosím, v diskusii “srdca k srdcu”.

Riadenie času super mama

Ale ak ste žena, a napriek tomu chcete byť na vrchole, potom sú naše hlavné pravidlá úspešné riadenie času mladá matka:

• Oddeliť dôležité od nepodstatných. Pamätajte si,: nemôžete vykonať všetko naraz. Niekde na tejto ceste vám hodinky stres! Riešiť úlohy na otázky, v poradí dôležitosti. Čo si môžete odložiť, kým niektoré časové oneskorenie. Ale hromadiť hory nedokončené úlohy je žiaduce.

• Prioritou činnosti, za dieťa. Najdôležitejšie je to, čo budete potrebovať, aby sa začalo v organizovaní svojho času, je v najlepšom záujme dieťaťa. Jeho jedenie, spánok, hygiena, chôdza – to sú hlavné veci, ktoré musíte urobiť.

• Dať do svojho plánu každodenného života dieťaťa. Pri plánovaní na deň spoľahnúť na posun hodín spánku a bdenia u detí. Zvyčajne po nejakom čase mama už vie, kedy a koľko do režimu spánku alebo režimu “chodiť” jej dieťa. Spiace dieťa môžete ho použiť ako dĺžku svojho pobytu a plniť tie veci, ktoré nemôžete cvičenie, zatiaľ čo dieťa je hore.

• Zvýrazniť všetky obchodné, maximálny, nie je minimálny čas. Toto je nevyhnutné, aby neponáhľať, aby sa uistili v prípade vyššej moci alebo majú čas na relax na konci.

Pozri tiež: Poľský obchod s obrazy dla dzieci a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – lacne detske postele a Ceska Republika – dětské kolébky