Deti sa učia aj prostredníctvom pozorovania a skúsenosti

Budete hovoriť, a hovoriť, a zrazu si uvedomíte, že dieťa nie je dávajte pozor na svoje nabádanie a pôsobí na jeho vlastné? Najčastejšie dôvody sú dva tento stav Vecí. Alebo máte niečo špeciálne, napríklad, ktorých cieľom je spôsobiť utrpenie rodičov, alebo… si sami povedať jednu vec, a ďalšie. Vaše dieťa je veľký pozorovateľ, tak to len simuluje.

Deti sa učia aj prostredníctvom pozorovania a skúsenosti. Môžete s nimi porozprávať a vysvetliť, ako sa správať, ale keď vidí, č príklad v dome – nemáte šancu na úspech. Takže, mali by sme začať od seba samých. V akých oblastiach života sme povedať jednu vec, urobiť ďalší?
1. Spôsob, ako vyriešiť konflikty

Sme povedať, “správať sa”, “nemôžeš uraziť iných”, “nemám kričať, je to škaredé”. A sami? Medzi sebou bojovali s manželom, slam dvere, nazýva ho idiot, on kričí “idiot!”, “nechcem, aby sa mi smiať”, “fuck off!”. A toto správanie nie je výnimkou, ale spoločná situácia v našich rodinách.

Čo je učenie sa vaše dieťa? Teória je teória, ale keď príde na tento argument, potom sa budete musieť stojte pevne na zemi akýmikoľvek prostriedkami. To nie je potrebné hovoriť, ako učil mama a otec “nemám rád vaše správanie”, a okamžite začať urážať priateľa z materskej školy a dráždiť jej ako idiot. Rodičia sa správajú odlišne, dieťa sa naučil by byť iný vzor správania.
2. Spôsob, ako tráviť voľný čas

Je čerešničkou na torte! Rodičia chceli povedať, že časy sú teraz iné, pretože dnes deti hrať len s tabletmi, ale akonáhle deti bežal dole na ulici, hrali hry vonku a plávali. Fyzická aktivita rodičov je často ísť do obchodu a doma.

Čo je učenie sa vaše dieťa? To, čo matka nemôže počuť, a bezpečne, aby sa robiť svoju prácu. Chcete, aby všetko bolo inak? Ísť s dieťaťom do lesa, vziať ho na bicykli, a nie strácať čas sledovať nezmyslov v TELEVÍZII. Toto je jediný správny a efektívny spôsob. Ukážte vášmu dieťaťu príkladom a sami žiť podľa “ich” pravidlá.

Ukážte, že ste čítam a časom sa dieťa bude ochotný sedieť na knihy, napríklad čítaním Puškin básne pre deti.

Deti sa učia prostredníctvom pozorovania
3. Pravdivosť

Pár vecí, ktoré sú znepokojení rodičia ležiace na deti. V kurze sú trestu, kričí, a obvinení, ako napríklad “povedal som vám, nie ležať!”. Ale to je teória. A prax?
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na detský nábytok Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa