Takový mistr tu ještě nebyl, zklamal Slovan

Tak trošku nečekaně a senzačně rozbil šestiletou dominanci Slovanu a Žiliny – dvojice nejmocnějších a nejbohatších klubů v zemi. Trenčín oslavil historicky první titul. Dokázal to s rozpočtem pouhých 1,7 milionu eur a s nejmladším trenérem Martinem ševelí (39 r.), Který nemá ještě potřebnou trenérskou licenci.Kádr Bet365-Uvítací bonus vyzvednete zde měl věkový průměr pouze 22 let a hrál i nejkrásnější fotbal u nás.

“Toto není výsledek jedné sezóny, ale sedmileté systematické práce,” řekl majitel Trenčína Holanďan Tschen La Ling.

Prémii deset tisíc eur od Unie ligových klubů si rozdělí legionáři.

Chorvat v žilinský službách Matej Jelić Sázkové kanceláře Bet365 i Čech Jan Kalabiška (Senica) vstřelili shodně po devatenáct branek. Souboj byl napínavý až do posledního kola, kde se oba prosadili shodně dvakrát. Oběma chtěli k vítězství pomoci i jejich spoluhráči – hlavně v posledním kole hráli vyloženě na nich. “Celou sezónu jsme se s Kalabiška honili.Jednou jsem byl na čele já, jednou on, “přiznal Chorvat.

Nejlepším ze Slovákům byl třetí Jaroslav Mihálik: 13 branek.

Podle výkonnosti patřily mezi Slovenské elitu, skončily šesté. Na jaře zdolali s mnoha hráči béčka Slovan i Trnavu. Košice jsou však prvním týmem v české historii, který licenční systém posílá z první do druhé ligy, protože se finančně nevyrovnali s trojicí hráčů.

“Pokud by se použil stejný metr, tak další čtyři nebo pět klubů už v lize není také, “tvrdil majitel Košic Blažej Podolák.Tvrdil, že Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od Bet365-Další informace 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.