US Sassuolo – Turín FC 0:0

Sassulo chciał głosić Unibet zakłady i zebrać nowy rok kolejne punkty w walce o ratunek. Ale miał ciężki przeciwnik, bo w Sassuolo południu odwiedził przez Turyn FC i ze wszystkimi gwiazdami. Widzowie Choć zajęty, ale nigdy nie udało nam bramek lub jednej z każdej połowie.

pokazać potrafi bez niego Turyn polega na Andreu Belottiho ale chętni. Że inni gracze mogą współdziałać i doprowadzić punktów Turyn. Goście byli faworyci, ponieważ krajowe Sassuolo został ostatnio nie powiodło się. Jersey domu wprowadza graczy jak Lirola, Letschert, Acerbi, Consigli, Ricci z Defrelem lub nowych nabytków z Pescara Alberto Aquilani. Goście postawić na zwykłym zespołem, w którym znajduje się ich miejsce Belotti, Ljajić Barreca lub Benassi Obi.

Jako pierwszy przypadek, aby uzyskać gości i nie wyglądało to źle, kiedy przechodzą z prawej strony na ogień Marco Benassi i kar Joel Obi z bramy! W 9. pocieranie gotowego szybkich działań Sassuolo młodzik Federico Ricci strzał tuż obok. Dwie próby młodego pomocnika Sensiho oznaczało sukces lub podniecenie przed przejściowymi Anglika Hart, a także działania młodego Beka Liroly.

Pierwsza połowa zakończyła bez szans, może z czasem zastřelovali gracze jak Ricci z Defrelem po jednej stronie lub Belottiego Obi i Benassi z drugiej strony. Przeciwnie, mieliśmy wiele nieścisłości, które skomplikowały płynny przepływ Sędzią dzisiejszego meczu. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy po dośrodkowaniu z prawej strony strzał Marco Benassi na skraju pola, ale całe zdarzenie zakończyło spalonym.

Andrea Belotti nie wydają się zbyt obecne, a jej zakończenie na koniec pierwszej połowy było bardziej akrobatyczne i ciekawy, ale niedokładne i tym samym bezużyteczne. Matteo Politano Po zmianie stron mieliśmy mnóstwo miejsca po lewej stronie, a następnie przekazać Antonin Ragusa. Ale żaden z graczy Sassuolo necentroval w meczu do końca. Dwadzieścia minut przed końcem meczu zajrzał do gry Juan Manuel Iturbe, który stara się w Turynie reignite karierę.

Ale nawet on nie brał udziału w imprezach zespołu tak często. Raczej gra odbyła się w kole środkowym i jego otoczenia, ponieważ oba przeciwnicy pomocnik pracował bardzo dobrze. Dwadzieścia minut przed końcem gry, pożądana pozycja czekał, aby zobaczyć kibice, których w końcu pojawił się przed napastnikiem pełni uzdrowiony Domenico Berardi.


Młody włoski Dowolne zwrócił obraźliwych Sassuolo, ale w dłuższej perspektywie nie został ranny, a gra jego zespół zszedł.

Prawidłowe działanie w celu zbadania bramkarz Joe Hart próbował doświadczonym napastnikiem Antonino Ragusa, co jest miłym zaskoczeniem najlepszym Neroverdi. Kilka minut przed końcem, ale wystrzelone dużo. Największe szanse domowe Sassuolo ukrywała się do końca. Gdyby okazało, Turyn byłby bez szans. Domenico Berardi wysłał paszport próbki Letscherta Tym, który oddał natychmiastowy blíkosti w poprzeczkę!